Rammstein

Rammstein

   Německo

Rammstein je německá hudební skupina, která vznikla v lednu 1994. Členové skupiny pocházejí z bývalé NDR. Rammstein bývají zařazováni do hudebních stylů Neue Deutsche Härte, industrial metal s prvky elektronické hudby. Většina textů skupiny je v němčině, ... celá biografie ▼ zejména v posledních 3 albech se však v malé míře objevují i další jazyky (angličtina, francouzština, ruština, jedna skladba je celá ve španělštině). skrýt celou biografii ▲

zdroj biografie: cs.wikipedia.org

Související: Emigrate , Lindemann , First Arsch

Diskuze

2 příspěvků

Koncert "Rammstein: Paris" vyjde 19. května 2017 na dvoj-CD, DVD a Blu-Ray s tímto tracklistem: Intro, Sonne, Wohlt Ihr Das Bett In Flammen Sehen, Keine Lust, Sehnsucht, Asche Zu Asche, Feure Frei!, Mutter, Mein Teil, Du Riechst So gut, Links 2-3-4, Du Hast, Haifisch, Bück Dich, Mann Gegen Mann, Ohne Dich, Mein Herz Brennt, Amerika, Ich Will, Engel, Pussy, Frühling In Paris.
MiJack
02.04.2017
ikona uzivatele MiJack
Starší alba mě nějak neberou, ale Reise + Rosenrot + částečně Liebe jsou povedená dílka. A také se povedlo Lindemannovo sólové album. Hudba Rammsteinů není tak nadčasová jako třeba Marilyna Mansona, ale originální a nevyzpytatelná je určitě.
Glum
10.09.2016
ikona uzivatele Glum