Madonna

Madonna

   USA

Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie, v uměleckém světě známá jen jako Madonna, (* 16. srpna 1958 Bay City, Michigan) je populární americká zpěvačka, skladatelka, tanečnice, herečka, režisérka, producentka a módní ikona. V 80. letech byla označována za ... celá biografie ▼ sexuální symbol. Madonna je považována za nekorunovanou královnu populární hudby a je nejúspěšnější zpěvačkou všech dob. Podle Guinnesovy knihy rekordů z roku 2007 je také zpěvačkou s největším příjmem. skrýt celou biografii ▲

zdroj biografie: cs.wikipedia.org

Diskuze

4 příspěvků

Miluju Madonnu Mého Miláčka! <3
kocickalejdy
19.12.2016
ikona default
To srovnání s MJ je určitě na místě (i když on byl tak kontroverzní osobnost, že se nedá srovnávat snad s nikým). Už dlouho se MDNA a MJ považují za krále Popu (co na tom, že Jackson už nežije). Já osobně bych se rád podíval na nějaký povedený film o Madonně. A šel bych na to klidně do kina. Určitě jsem nepobral vše, co za svůj bohatý život stihla. O Michaelovi toho bylo natočeno mraky (a většinu jsem už viděl), ale Madonnu bych si dal na plátně líbit.
Pitr41
14.10.2016
ikona uzivatele Pitr41
Súhlas s lejdy. Madonna navyše nepatrí medzi interpretov, ktorí sú megaúspešní v jednej dekáde, a ďalej ich počúvajú len skalní fanúšikovia, pretože už kvalitou nesiahajú na svoju minulosť (prípad skoro všetkých najúspešnejších interpretov, napr. ja tak vnímam aj M. Jacksona). Madonna síce nevalcuje hitparády ako jej kolegovia, ale zato je o nej počuť minimálne jednou pesničkou z každého albumu, či už v 80 rokoch, alebo v súčasnosti. Čo sa práve o jej kolegoch povedať nedá, keďže majú väčšinou krátku rádiovú životnosť.
gfru
25.09.2016
ikona uzivatele gfru
Můj miláček. Skvělá zpěvačka.. nic moc herečka. Skladba FROZEN je nejlepší.. to je klasika.
lejdy
03.09.2016
ikona uzivatele lejdy