One Direction

One Direction

   Velká Británie

One Direction je britsko-irská chlapecká hudební skupina založená v roce 2010, kterou tvoří Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles a Louis Tomlinson. Skončili třetí v sedmé sérii The X-Factor, poté skupina podepsala nahrávací smlouvu se společn ... celá biografie ▼ ostí Syco Music, dceřinou firmou Sony Music. V X-Factoru se nejdříve snažili uspět jako jednotlivci, ale na bootcampu je Nicole Scherzinger, Simon Cowell a Louis Walsh dali dohromady a skupina postoupila do domu porotců. Zde zazpívali píseň „Torn“ a postoupili do semifinálových kol. V těch postupně zazpívali písně „Viva la Vida“ od skupiny Coldplay, „My Life Would Suck without You“ od Kelly Clarkson, „Nobody Knows“ od Pink, „Total Eclipse of the Heart“ od Bonnie Tyler, „Kids in America“ od Kim Wilde, „The Way You Look Tonight“ od Eltona Johna, „All You Need Is Love“ od The Beatles, „Summer of 69“ od Bryana Adamse, „You Are So Beautiful“ od Joa Cockera, „Only Girl in the World“ od Rihanny, „Chasing Cars“ od Snow Patrol, „Your Song“ od Eltona Johna, „She's the One“ (s Robbiem Williamsem) a opět „Torn“ od Natalie Imbruglie. V listopadu 2011 vydala skupina své první album Up All Night, na což od prosince 2011 do července 2012 navázalo turné Up All Night Tour, jehož koncerty se odehrály ve Spojeném království, Irsku, Austrálii, Novém Zélandu, USA, Kanadě a Mexiku. V únoru a březnu 2012 zároveň vystupovali společně s Big Time Rush na jejich americkém turné Better with U Tour. Druhé album s názvem Take Me Home vydali One Direction v listopadu 2012 a mezi únorem a listopadu 2013 opět následovalo celosvětové turné Take Me Home Tour, které bylo odstartováno v Evropě a ukončeno v Asii. Jejich třetí album Midnight Memories bude vydáno v listopadu 2013. Členové One Direction hostovali také v seriálu iCarly v epizodě „iGo One Direction“ (6. série, díl 96) a objevili se také v show Saturday Night Live (série 37, díl 720) a dvakrát v show Alan Carr Chatty Man. skrýt celou biografii ▲

zdroj biografie: cs.wikipedia.org

Související: Zayn , Harry Styles , Niall Horan

Diskuze

2 příspěvků

Já bych chtěla, aby skupina pokračovala dál. Doteď vydávali alba s neochvějnou pravidelností .. 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Doufám, že letos na vánoce vydají nástupce alba Made in the A.M. Jinak nevím co si budu přát pod stromeček :-)
lejdy
21.08.2016
ikona uzivatele lejdy
Kariéra této skupiny možná brzy pozná svůj konec. Proběhly nějaké personální změny a kdo ví jestli ještě někdy vydají album..
LIBas
10.01.2016
ikona uzivatele LIBas