Linkin Park

Linkin Park

   USA

Linkin Park je americká rocková kapela založená v roce 1996, původem z Kalifornie. Skupina se proslavila svým debutovým albem Hybrid Theory, které prodalo po celém světě více než 29 milionu kusů. Následující Meteora upevnila úspěch skupiny a zatím posledn ... celá biografie ▼ í alba Minutes to Midnight a A Thousand Suns představují odklon Linkin Park od jejich původního stylu. V roce 2012 vydává desku Living Things kde smíchala všechny předchozí zvuky do jednoho. Kapela prodala již více jak 50 milionů alb a dostala dvě ceny Grammy. skrýt celou biografii ▲

zdroj biografie: cs.wikipedia.org

Související: Stone Temple Pilots , Dead by Sunrise , Jay-Z & Linkin Park , Mike Shinoda

ikona žánr
Alternative: Alternative Metal, Rap Rock, Alternative Rock, Post-Grunge, Experimental, Industrial Metal/Rock, Rap Metal
Elektro: Electronic Rock, Trip-Hop
Hip-Hop: Alternative Rap
Pop: Electropop, Pop, Pop-Rock
Rock: Hard Rock, Nu Metal, Progressive Rock

Diskuze

3 příspěvků

Novinky.cz: Zpěvák nu-metalové skupiny Linkin Park Chester Bennington spáchal sebevraždu. Uvedl to server TMZ zaměřený na život celebrit Podle jeho zdrojů se pověsil ve své rezidenci v Palos Verdes. jeho tělo bylo objeveno ve čtvrtek ráno místního času. Skupina ještě letos v červnu vystoupila v Praze.
MiJack
20.07.2017
ikona uzivatele MiJack
Na letošek mají ohlášeno vydání nového alba. Samozřejmě se už nějaké zásadní změny v jejich tvorbě nedočkáme. Nebo v dnešní době tolik oblíbeného návratu ke kořenům. To já jen, tak aby se vědělo :-)
LIBas
21.08.2016
ikona uzivatele LIBas
To, že už LP nejsou tak populární, si zaslouží. Dosáhli celosvětového úspěchu tím, že hráli určitý styl, který lidé milovali. Poté změnili styl a šlo to s nimi od 10ti k 5ti. Tímto vůbec nekritizuji, že to udělali, ale je to škoda pro nás fanoušky.
lejdy
21.08.2016
ikona uzivatele lejdy